Mini World Wrestling Entertaiment

Ty także możesz stać się gwiazdą WWE!


#1 2010-12-19 19:35:30

Christian

Użytkownik

25716560
Zarejestrowany: 2010-11-21
Posty: 158
Punktów :   

Pas Intercontinentalny

............................GO posiadacz pasa IC wchodzi do ringu z mikrofonem i mówi:
-Witajcie WWE Universe tutaj jedyny prawdziwy posiadacz tego pasa,który trzymam na ramieniu. Wygrałem go na pierwszym w historii MiniWWE PPV TLC. Zwycięztwo nie było trudne po pierwsze: Mało wymagający rywal (który się nie pojawił) po drugie: Ten pas mi się po prostu należał i w tej chwili muszę podziękować John'owi za to że nie kazał mi się wspinać po tej drabinie więc podsumowując moją dotychczasową karierę: Tylko jedna porażka,tytuł najlepszego wrestlera Kanady i najważniejsze zdobycie pasa Intercontinentalnego, świadczy o tym,że po prostu jestem najlepszy. To tyle na temat moich osiągnięć. Teraz muszę powiedzieć coś o The Miz'ie podobno wszystko między nami świetnie.Jesteśmy w najlepszym Tag Team'ie,a jednak to co o nas myślą to nie prawda owszem szanowałem go i traktowałem jak przyjaciela do czasu aż: Zaczął przynosić wstyd naszej ekipie dwie walki z Edge'm obie przegrane jedna walka i John'em przegrana nie mam zamiaru szanować kogoś kto nie może z nikim wygrać mimo tego że jest Awesome. Dlatego Miz mam nadzieję iż będziemy jeszcze razem w ringu,ale w różnych narożnikach.Jednocześnie rozwiązuje grupę Awesome-Charisma. To tyle.

Ostatnio edytowany przez Christian (2010-12-19 20:35:03)


CAPITAIN CARISMA

Bilans: 5-0-1
Tag team :
Pas : Intercontinental
Feud :The Miz
Sukcesy: Feud Roku 2010
http://www.youtube.com/watch?v=ycMhIfHq … e=related/ Tu są prawie wszystkie ruchy których używam jakby ktoś nie wiedział jak wyglądają

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl