Mini World Wrestling Entertaiment

Ty także możesz stać się gwiazdą WWE!


#16 2010-11-27 21:27:50

John Cena

Użytkownik

5626274
Zarejestrowany: 2010-11-26
Posty: 113
Punktów :   

Re: Szatnia Edge' a

Wiesz Edge czujesz się zbyt pewnie nie wiesz na co ich stać (Niewiele) ale chcesz być indywidualistą a ja to szanuje


Bilans: 2-0-1
Tag Team:
Feud: The Miz, Christian
Pas: ?
Stan Cywilny: Chłopak Nikki Bella

Offline

 

#17 2010-11-27 21:39:38

 Edge

Administrator

6756072
Skąd: Mazowsze
Zarejestrowany: 2010-11-26
Posty: 217
Punktów :   
WWW

Re: Szatnia Edge' a

Jestem indywidualistą, ponieważ wspólna odpowiedzialność ogranicza, zwłaszcza gdy jesteś genialny w tym co robisz. W drużynie możesz przegrać dając z siebie 101%. Dlaczego nasi rodzice, my, nasze dzieci i kolejne pokolenia będą uczyły się o Einsteinie, Chopinie czy Szekspirze? Oni byli indywidaulistami. Ja jestem indywidualistą, oportunistą i supergwiazdą, dlatego to na moim ramieniu wyleguje się pas WWE Championship.
Czuję się pewnie, ponieważ jestem najlepszy. Ty nie możesz czuć się pewnie nie dlatego, że jesteś sam, a oni są dwaj. Nie możesz być pewny swego, ponieważ nie jesteś mną - najlepszym wrestlerem świata, pierwszym w historii mistrzem WWE, pierwszym mistrzem wagi ciężkiej w historii GOLDWWE. Dzisiaj poradziłem sobie z Mizem. Czy Ty sobie poradzisz? Przekonamy się. Jedno jest pewne - moim obecnym zmartwieniem jest walka na RAW z Undertakerem. John,
rozluźnij się. Jeden telefon i pewna blondynka, której łóżkowa charyzma jest większa niż ringowa charyzma Christiana, sprawi, że nie będziesz myślał o niczym innym, tylko o tym, aby ta noc trwała jak najdłużej. Pytanie, czy jej podołasz? Z Mizem i Christianem średnio dajesz sobie radę.


Miejsce urodzenia: Orangeville (Kanada)
Wzrost: 196 cm
Waga: 109 kg
Bilans: 8-0-2
Feud:
Pas: WWE Championship

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl