Mini World Wrestling Entertaiment

Ty także możesz stać się gwiazdą WWE!


#1 2010-12-05 21:30:26

 Edge

Administrator

6756072
Skąd: Mazowsze
Zarejestrowany: 2010-11-26
Posty: 217
Punktów :   
WWW

Edge vs. Christian

YOU THINK YOU KNOW ME?
Sztuczne ognie rozprzestrzeniają się po całej gali, a to oznacza, że w ringu jest WWE Champion ,,The Rated R Superstar" - Eeedge!!!
Skuteczność. To kolejna cecha, która oprócz serca do walki, siły, sprytu, inteligencji i charyzmy pozwala mi z czystym sumieniem tytułować się najlepszym wrestlerem świata. Dzięki swojej skuteczności w działaniu, w ciągu najbliższych 5 dni będę miał okazję pokonać dwóch ludzi znajdujących się w centrum najgorszego feudu w historii wrestlingu. Wspominałem też o charyźmie. ,,Capitain Charisma" stanie ze mną jutro do walki o miano najlepszego wrestlera Kanady. Znamy się od wielu lat. Przyjaźniliśmy się, wiele spraw nas dzieliło, ale wielokrotnie łączył nas ring. Jutro będzie podobnie. Wielokrotnie mówiono, że to Christian ma bardziej chłodną głowę od mojej. Kiedy ja brylowałem w nocnych klubach mój przyjaciel ćwiczył w sali treningowej. Pojawia się pytanie - i co z tego? Nawet miliard godzin treningu nie wyćwiczy serca do walki i inteligencji, której posiadam zdecydowanie więcej, aniżeli mój jutrzejszy rywal. Gdy dziś ktoś wymienia sławy kanadyjskiego wrestlingu zaczyna od Edge' a, potem wspomina Breta i Owena Hart' ów, Chrisów - Jericho i Benoit, a dopiero gdzieś tam, hen na końcu jest ,,Capitain Charisma" ze swoimi pipami, o przepraszam, peepsami. W ciągu ostatnich kilku minut bodaj dwa razy użyłem słowa inteligencja. Dzięki niej, a właściwie jej braku Christian skompromituje się jutro przez całą Kanadą, a przy okazji zainkasuje Spear. Mimo, iż nie chciałem tworzyć tag teamu z moim jutrzejszym przeciwnikiem to chciałem, aby wiodło mu się dobrze. Nadal tak jest. A, że jutro otrzyma bolesną lekcję od najlepszego wrestlera świata? Trudno, takie jest życie. Jak spadać, to z wysokiego konia. Niedawno chciałem zasygnalizować Chris' owi, aby przestał tkwić w bagnie. On sądzi, że nadal ma rację. Myśli, że po tym co go jutra spotka Miz lub ktoś kogo sobie podporządkuje wyciągnie go z dna. Myli się, ponieważ wyciągając rękę po Christiana każdy kolejny członek najgorszego feudu w historii wrestlingu wyciąga rękę ku bolesnym spotkaniu z najlepszym wrestlerem świata, wyciąga rękę ku cierpieniu, wyciąga rękę ku porażce. Wyciąga rękę, aby przekonać się o sile Edge' a...


Miejsce urodzenia: Orangeville (Kanada)
Wzrost: 196 cm
Waga: 109 kg
Bilans: 8-0-2
Feud:
Pas: WWE Championship

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl