Mini World Wrestling Entertaiment

Ty także możesz stać się gwiazdą WWE!


#1 2010-12-04 20:15:23

 Edge

Administrator

6756072
Skąd: Mazowsze
Zarejestrowany: 2010-11-26
Posty: 217
Punktów :   
WWW

John Cena & Matt Hardy

YOU THINK YOU KNOW ME?
Fajerwerki poszły w ruch, a to oznacza, że w ringu przebywa WWE Champion ,,The Rated R Superstar" - Eeedge!!!
W końcu. W końcu ktoś przestał rysować flamastrami wulgaryzmy na drzwiach szatni przeciwnika i zainteresował się kimś kto ma charyzmę, jest z Kanady, nie jest Christianem, posiada WWE Championship i jest najlepszym wrestlerem świata. Matt, chętnie z Tobą porozmawiam podczas debiutanckiego odcinka najlepszego talk-show w historii wrestingu. Wiem, że pierwszy w kolejności jest Mysterio, ale nie spodziewam się go w piątkowy wieczór siedzącego na krześle obok mnie, i nie dlatego, że do niego nie doskoczy. A propos, Cena skoro już zbierasz doświadczenie w zakresie sprzątania to możesz wyczyścić moją szatnię oraz ring tuż przed moimi walkami. Christian, może dogadamy się krakowskim, a właściwie kandayjskim targiem?


Miejsce urodzenia: Orangeville (Kanada)
Wzrost: 196 cm
Waga: 109 kg
Bilans: 8-0-2
Feud:
Pas: WWE Championship

Offline

 

#2 2010-12-04 20:30:00

John Cena

Użytkownik

5626274
Zarejestrowany: 2010-11-26
Posty: 113
Punktów :   

Re: John Cena & Matt Hardy

Słychać theme ceny, John wchodzi do ringu, bierze mikrofon i mówi:
Edge myślisz ze ci wyczyszczę to się mylisz. Podlizujesz się Christianowi żeby niemieć z nim konfliktu pewnie się boisz Miza, Zgadłem. Awesome-Charisma cię przeraza przyznaj się. Miz jest dla ciebie gwiazdą WWE i nie chcesz urazić jego uczuć, dawaj powiedz coś jeszcze do Miza. Np:Hej Miz czy umyć ci buty, a może nie przecież nie jesteś godzien szorować jego butów. Ej pewnie zaprzeczysz, ale to widać Miz to twój idol co nie.

Ostatnio edytowany przez John Cena (2010-12-04 20:30:55)


Bilans: 2-0-1
Tag Team:
Feud: The Miz, Christian
Pas: ?
Stan Cywilny: Chłopak Nikki Bella

Offline

 

#3 2010-12-04 20:40:47

Christian

Użytkownik

25716560
Zarejestrowany: 2010-11-21
Posty: 158
Punktów :   

Re: John Cena & Matt Hardy

....................GO Christian wchodzi do ringu i mówi
Edge i John Cena jednego szanuje znaczy szanowałem drugi mi jeszcze kibla nie wyczyścił tak więc widzisz Edge marny z niego sprzątacz a z ciebie marny wrestler! Tak jest słyszeliście to mój kanadyjski amigo mój brat nie wiem czemu mieszał się za bardzo w moje sprawy jeszcze nie łapiesz Edge? Gdzieś mam ciebie twoje raz po raz kolejne panienki twoje samochody i wszystko co robisz a zwłaszcza twoje cenne uwagi na temat mnie i mojego Feud'u! Sam wygrywasz tylko przez Count Out w ringu popisałeś się raz. Czy Cena wyczyści ci szatnie? Nie handel żywym towarem jest zabroniony jeśli chcesz zawalcz z nim o to ale ostrzegam cię on się w ringu pojawi i będzie walczył to dla ciebie coś nowego prawda Edge,a to kto jest najlepszy w Kanadzie wiadomo ja,ale żeby ci to udowodnić proponuje Singles Match żeby nie było nic poza pięściami i nogami na RAW w następny poniedziałek!


CAPITAIN CARISMA

Bilans: 5-0-1
Tag team :
Pas : Intercontinental
Feud :The Miz
Sukcesy: Feud Roku 2010
http://www.youtube.com/watch?v=ycMhIfHq … e=related/ Tu są prawie wszystkie ruchy których używam jakby ktoś nie wiedział jak wyglądają

Offline

 

#4 2010-12-04 21:18:19

 Edge

Administrator

6756072
Skąd: Mazowsze
Zarejestrowany: 2010-11-26
Posty: 217
Punktów :   
WWW

Re: John Cena & Matt Hardy

Osiągnąłem to co chciałem. Wiem co mam robić. W poniedziałek Spear na Cenie, a w piątek na Tobie. Co Ty na to? Ciekaw jestem co mam zrobić, aby gościć Cię w ,,Cutting Edge" 17.12. Na pewno nie zrobię tego, co mnie dziewczyny robią każdej nocy. Wspominam o nich, ponieważ Ty też nie omieszkałeś ominąć tego jakże przyjemnego tematu. Christian, zazdrościsz? Pocieszę Cię. Krążą plotki, że qti Miza jest słodki. Smacznego.

Ostatnio edytowany przez Edge (2010-12-04 21:37:26)


Miejsce urodzenia: Orangeville (Kanada)
Wzrost: 196 cm
Waga: 109 kg
Bilans: 8-0-2
Feud:
Pas: WWE Championship

Offline

 

#5 2010-12-04 21:26:00

Christian

Użytkownik

25716560
Zarejestrowany: 2010-11-21
Posty: 158
Punktów :   

Re: John Cena & Matt Hardy

Jak śmiesz tak do mnie mówić! Osiągnełeś co chciałeś bla bla bla.Co do walki zgadzam się ale wiem że odwlekasz spotkanie ze mną żeby najpierw powalczyć z kimś gorszym z John'em Cena ty nigdy nie będziesz lepszy ode mnie Edge zrozum to nie chce być w twoim żałosnym programie i ty na noc po naszej walce zamiast kolejnej Dzi*ki zamów masażystkę i może rehabiltantkę bo nie będziesz wstanie się ruszyć


CAPITAIN CARISMA

Bilans: 5-0-1
Tag team :
Pas : Intercontinental
Feud :The Miz
Sukcesy: Feud Roku 2010
http://www.youtube.com/watch?v=ycMhIfHq … e=related/ Tu są prawie wszystkie ruchy których używam jakby ktoś nie wiedział jak wyglądają

Offline

 

#6 2010-12-04 21:37:09

 Edge

Administrator

6756072
Skąd: Mazowsze
Zarejestrowany: 2010-11-26
Posty: 217
Punktów :   
WWW

Re: John Cena & Matt Hardy

Christian, jako, że brakuje Ci jakiejkolwiek ogłady nie zdziwiło mnie, że nie zrozumiałeś, iż najpierw chcę zacząć od przystawki, czyli strawienia Ceny, a na deser połknę Ciebie, i to bez popitki, chociaż po wygranej walce szampan na pewno będzie lał się litrami.
Poza tym podsunąłeś mi pewną myśl. Może zamiast ,,Cutting Edge" będę prowadził program pt. ,,Gotuj z Edgem"? Poniedziałkowa kolacja - John Cena w sosie krwistym, a weekend zacznę od przyrządzenia Christiana na Sperze.
Swojemu pucybutowi powiedz, że ja też jestem dobry w usuwaniu. Usuwam błony dziewicze i marzenia o zwycięstwie w walce ze mną. Ty i Cena już niedługo zostaniecie z nich odarci. A na Twojego chłopaka Miza czekam na TLC w walce o WWE Championship.


Miejsce urodzenia: Orangeville (Kanada)
Wzrost: 196 cm
Waga: 109 kg
Bilans: 8-0-2
Feud:
Pas: WWE Championship

Offline

 

#7 2010-12-04 21:48:43

Christian

Użytkownik

25716560
Zarejestrowany: 2010-11-21
Posty: 158
Punktów :   

Re: John Cena & Matt Hardy

Christian na Sperze hm... To może być dobre szkoda że tego nie posmakujemy za to możemy spróbować dania Edge z dodatkiem KillSwitch'a tobie wraz z goryczą porażki będzie smakować a sposób przygotowania jest bardzo prosty:Bierzesz Edge'a na ring dajesz mu wpi**dol,przpinasz liczysz do trzech i gotowe możesz się delektować

Ostatnio edytowany przez Christian (2010-12-04 21:49:19)


CAPITAIN CARISMA

Bilans: 5-0-1
Tag team :
Pas : Intercontinental
Feud :The Miz
Sukcesy: Feud Roku 2010
http://www.youtube.com/watch?v=ycMhIfHq … e=related/ Tu są prawie wszystkie ruchy których używam jakby ktoś nie wiedział jak wyglądają

Offline

 

#8 2010-12-04 21:52:39

 Edge

Administrator

6756072
Skąd: Mazowsze
Zarejestrowany: 2010-11-26
Posty: 217
Punktów :   
WWW

Re: John Cena & Matt Hardy

W pojedynku na chochle, garnki i łyżki być może byłby lepszy, ale gdy trzeba będzie wykorzystać siłę, inteligencję, spryt i serce do walki zostaniesz pokonany.


Miejsce urodzenia: Orangeville (Kanada)
Wzrost: 196 cm
Waga: 109 kg
Bilans: 8-0-2
Feud:
Pas: WWE Championship

Offline

 

#9 2010-12-04 21:55:18

Christian

Użytkownik

25716560
Zarejestrowany: 2010-11-21
Posty: 158
Punktów :   

Re: John Cena & Matt Hardy

W Steet Fight można wykorzystać przedmioty o których mówiłeś:) a co do umiejętności wszyscy wiedzą że je mam i to większe od ciebie. Zresztą nie tylko to mam większe


CAPITAIN CARISMA

Bilans: 5-0-1
Tag team :
Pas : Intercontinental
Feud :The Miz
Sukcesy: Feud Roku 2010
http://www.youtube.com/watch?v=ycMhIfHq … e=related/ Tu są prawie wszystkie ruchy których używam jakby ktoś nie wiedział jak wyglądają

Offline

 

#10 2010-12-04 21:57:38

 Edge

Administrator

6756072
Skąd: Mazowsze
Zarejestrowany: 2010-11-26
Posty: 217
Punktów :   
WWW

Re: John Cena & Matt Hardy

Christian, być może Ty i Miz macie w zwyczaju pokazywanie sobie pewnych części ciała, ale ja nie zamiaru ich oglądać. Wolę damskie walory. Mężczyzn lubię jedynie pokonywać. A, że Ci, z którymi walczę nimi nie są to już inna bajka. W poniedziałek będzie bajkowo, ale gdy będę celebrował sukces. Twoja historia skończy się tragicznie.


Miejsce urodzenia: Orangeville (Kanada)
Wzrost: 196 cm
Waga: 109 kg
Bilans: 8-0-2
Feud:
Pas: WWE Championship

Offline

 

#11 2010-12-04 22:00:15

The Miz

Użytkownik

5822094
Zarejestrowany: 2010-11-22
Posty: 124
Punktów :   

Re: John Cena & Matt Hardy

AWESOME ! ...........

The Miz wchodzi do ringu , bierze do ust mikrofon i mówi :
- Witajcie moi fani , Christian i Edge . Dziś chciałbym jak przyrządzić potrawę John Cena w sosie własnym .

Składniki :

- John Cena
- Sos własny

Sposób wykonania :
Sztućce
Smaż John'a na ringu przez ok. 10 min . Gdy będzie nie przytomny zrób sos własny i przygotuj sztućce . Gdy już wszystko gotowe , można jeść .

                                                                                                                     Przepis by The Miz .
                                                                                                                Zastrzegam sobie praw autorskich .

Ostatnio edytowany przez The Miz (2010-12-04 22:01:21)


AWESOME !

Bilans: 1-0-1
Tag team : Awesome Charisma (Christian&The Miz)
Pas : ?
Feud : John Cena .

Cena suck's

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl