Mini World Wrestling Entertaiment

Ty także możesz stać się gwiazdą WWE!


#1 2010-12-01 18:43:54

 Edge

Administrator

6756072
Skąd: Mazowsze
Zarejestrowany: 2010-11-26
Posty: 217
Punktów :   
WWW

Team Christian vs. Team Cena

YOU THINK YOU KNOW ME? W asyście sztucznych ogni w ringu pojawił się pierwszy w historii mistrz WWE ,,The Rated R Superstar" - Eeedge!!!
Przez całą swoją bogatą karierę starałem się nie mieszać w spory dotyczące złamanej kredki lub zbyt słodkich cukierków.
Zawsze musi nastąpić ten pierwszy raz. Większość ludzi, o których za chwilę powiem zapewne nie przeżyła pierwszego razu, o którym myślą wszyscy normalni fani WWE płci męskiej. Oni myślą o pierwszym razie z żelkami ,,Haribo", ale jak mawiał Kartezjusz  - ,,myślę, więc jestem". Oni są niepoważni, więc...chętnie zaproszę każdego uczestnika feudu Teamu Christiana i Teamu Ceny do programu ,,Cutting Edge". Ja sam mam w sobie coś z wariata, a nic tak nie podnosi oglądalności jak chemia między rozmówcami. Reakcja syntezy powstanie w piątek, a kolejne doświadczenia będę przeprowadzał w każdy kolejny piątek, do momentu, w którym ostatni uczestnik najgorszego feudu roku zagości w najlepszym talk-show w historii wrestlingu. Gdy zechcę porozmawiać o tym gdzie podziały się wszystkie zapasy żywności stanu North Carolina na najbliższe 50 lat to porozmawiam z Big Showem, ale najpierw muszę kupić sobie szczudły. A propos cyrku, znudziły mnie już kobiety, które widzą wrzody na swoich tyłkach i facet, który konia może jedynie nauczyć galopu. Chcę czegoś oryginalnego. Może mrówki w masce czyli Reya Mysterio, który nawet w sypialni między 6, a 9 dokłada cyfrę, która idealnie pasuje właśnie do mnie? Jeśli chcę zobaczyć jak wyglądał 50 Cent w gimnazjum to zaproszenie wyśle John' owi Cenie. Jestem jedynakiem, a moi rodzice nie są już takimi torpedami w sypialni jak ja, więc o braterskich relacjach porozmawiam z gorszym z braci Hardy. Nie warto zapomnieć o Christianie, który być może odmówi ze względu na mecz Toronto Meaple Leafs. Najpierw jednak chciałbym ponowić zaproszenie dla Miza, który jako jedyny w WWE dwukrotnie otrzymał ode mnie Spear. Całą szóstkę łączy jedno - kiepska pamięć. Żaden z nich nie pamięta, że najlepszym wrestlerem świata i mistrzem WWE jest Edge, który zszedł z ringu zostawiając na nim sześć opakowań Bilobilu. Kibicom zaś rozdał spodnie wojskowe(aluzja do Ceny), maski ,,Jokera"(Mysterio) i Big Maca, ale w ostatniej chwili położył go na środku rampy, bojąc się zemsty ze strony Big Showa.

Ostatnio edytowany przez Edge (2010-12-01 18:53:13)


Miejsce urodzenia: Orangeville (Kanada)
Wzrost: 196 cm
Waga: 109 kg
Bilans: 8-0-2
Feud:
Pas: WWE Championship

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl