Mini World Wrestling Entertaiment

Ty także możesz stać się gwiazdą WWE!


#1 2010-12-16 21:18:21

 Edge

Administrator

6756072
Skąd: Mazowsze
Zarejestrowany: 2010-11-26
Posty: 217
Punktów :   
WWW

The Miz

YOU THINK YOU KNOW ME?
Blask fajerwerków i mistrza WWE oślepił widownię zgromadzoną w hali. Przed państwem ,,The Rated R Superstar" Eeedge!
Już jutro karawana WWE prowadzona przeze mnie zawita na SmackDown - ostatnim przystanku przed TLC. Co oznacza skrót TLC? Większość z was zapewne się zdziwi i odpowie mi, że chodzi o Tables, Ladder & Chairs. Nie! Litera ,,t" symbolizuje tytana, potęgę, coś nie do złamania, czyli mnie. ,,L" jak lider - czyli ja, przewodnik, który prowadzi MiniWWE na wzgórze doskonałości. ,,C" to skrót od ,,Champion". Jestem mistrzem WWE od 19 dni i będę nim przez 119, a może nawet 1119 dni. Nie wie o tym jedna osoba - The Miz, w którego głowie ciągle istnieje nadzieja na pokonanie mnie. Jutro będę się starał wyperswadować ją z głowy. Najpierw poprzez dialog, który nawiążemy w programie ,,Cutting Edge". Miz, jeśli nie chcesz ze mną rozmawiać będziesz musiał przekonać się o tym jak wielką moc perswazji posiada Spear. Dziwię się, że po dwukrotnym otrzymaniu mojej koronnej akcji wciąż masz nadzieję na pokonanie mnie. Nie zrobisz tego, ponieważ...
...I am Edge, because I' m the Awesooome!!!


Miejsce urodzenia: Orangeville (Kanada)
Wzrost: 196 cm
Waga: 109 kg
Bilans: 8-0-2
Feud:
Pas: WWE Championship

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl