Mini World Wrestling Entertaiment

Ty także możesz stać się gwiazdą WWE!


#1 2010-12-14 15:56:03

 Edge

Administrator

6756072
Skąd: Mazowsze
Zarejestrowany: 2010-11-26
Posty: 217
Punktów :   
WWW

Gratulacje

YOU THINK YOU KNOW ME?
Sztuczne ognie w hali świadczą o pojawieniu się w ringu mistrza WWE Edge' a. W ringu ustawione było krzesło, stół i drabina. Najsampierw WWE Champion usiadł na krześle.

Na wstępie chciałbym pogratulować dwóm osobom. Pierwszą z nich jest nowy IC czempion John Cena. Gratuluję wygranej. Dlaczego wczoraj byłem nieco mniej miły wykonując Ci Spear? Chciałem wykonać to czego nie mogłem zrobić na ostatnim SmackDown.
Teraz ,,Rated R Superstar" zamienił krzesło na stół. Kolejne gratulacje ślę pod adresem tego, który dwukrotnie otrzymał ode mnie Spear. Mowa oczywiście o Mizie - zwycięzcy wczorajszego Triple Threat Matchu. Miz, współczuję Ci, że tak jak ja musisz rywalizować z tchórzami, ale w niedzielę staniesz do walki z najlepszym wrestlerem świata, który ma serce do walki, jest sprytny, inteligentny i odważny. W niedzielę będziesz częścią najlepszej walki w historii MiniWWE. Szkoda tylko, że tuż po niej zostaniesz zapamiętany jako ten, który jako pierwszy nie odebrał mi mistrzostwa WWE. Obiecuję Ci, że w niedzielę stworzę niesamowity spektakl godny mnie, WWE Championship i MiniWWE. Obiecuję Ci także, że to ja będę patrzy na wszystkich z góry jako aktualny WWE czempion.
Edge zszedł ze stołu, wspiął się na szczyt drabiny i stamtąd mówił do fanów.TLC to idealna stypulacja na naszą niedzielną walkę. Czuję się świetnie korzystając ze stołów, drabin i krzeseł. Zwyciężając będę najbliżej nieba. Zwycięże w pierwszym i zarazem ostatnim PPV MiniWWE w roku 2010. Jeśli chcesz o tym pomówić to zapraszam Cię w piątek do najlepszego talk-show w historii wrestlingu, którego prowadzącym jest najlepszy wrestler świata, a zarazem Twój piątkowy i niedzielny rywal.

Ostatnio edytowany przez Edge (2010-12-14 15:59:52)


Miejsce urodzenia: Orangeville (Kanada)
Wzrost: 196 cm
Waga: 109 kg
Bilans: 8-0-2
Feud:
Pas: WWE Championship

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl