Mini World Wrestling Entertaiment

Ty także możesz stać się gwiazdą WWE!


#1 2010-12-12 12:42:59

 Edge

Administrator

6756072
Skąd: Mazowsze
Zarejestrowany: 2010-11-26
Posty: 217
Punktów :   
WWW

TLC

YOU THINK YOU KNOW ME?
To pytanie oraz blask fajerwerków oznajmiają, że w ringu pojawił się WWE Champion ,,The Rated R Superstar" Eeedge!!!
Już jutro odbędzie się ostatnia gala RAW przed pierwszym PPV w historii MiniWWE. Pierwszy w historii mistrz WWE na pierwszej w historii gali PPV po raz pierwszy obroni swój pas w pierwszym w historii MiniWWE TLC Matchu. Czy cokolwiek może brzmieć lepiej? Najpierw muszę jednak poznać swojego rywala w walce o WWE Championship. Czy będzie to The Miz? Bardzo chętnie. Otrzymał Spear dwa razy, a jak mówi przysłowie - do trzech razy sztuka. Big Show? Mam nadzieję, że uda mu się wejść na drabinę, z której i tak go zrzucę. Swoim ciałem może i złamie konstrukcję złożoną z czterech stołów, być może zniszczy także czołg. Nie zniszczy jednak mnie. Matt Hardy? Obiecał mi, że będzie moim gościem w debiutanckim odcinku ,,Cutting Edge". Nie przyszedł, zlekceważył coś co powinno być dla niego zaszczytem. Matt, jestem o wiele bardziej słowny niż Ty i dlatego obiecuję Ci - przegrasz walkę ze mną na TLC.
Teraz należałoby zastanowić się jakie są szanse pretendentów na wygraną w walce o miano pretendenta numer 1 do mistrzostwa WWE. Big Show? Jego szanse oceniam na 75%, czyli tyle ile kilogramów mięsa dziennie zjada. The Miz? 1%, ponieważ tyle jest prawdy w jego cytacie. Jest niesamowity w otrzymywaniu Spear' ów. 24% przypadają na Matta Hardy, ego, który tyle razy w ciągu dnia myśli nad zakończeniem feudu z drużyną Christiana, a mimo to wciąż nie wie po czyjej jest stronie. Statystyki, o których wspomniałem składają się na 100%, czyli prawdopodobieństwo mojej wygranej w TLC Matchu. Powodzenia, amigos. Życzyłbym wam szczęścia, ale ono sprzyja lepszy. Szczęścia sprzyja mnie.


Miejsce urodzenia: Orangeville (Kanada)
Wzrost: 196 cm
Waga: 109 kg
Bilans: 8-0-2
Feud:
Pas: WWE Championship

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl